StocX

Топ 3 біржі криптовалют з кредитним плечем

Топ 3 біржі криптовалют з кредитним плечем

Кредитне плече

Не у всіх трейдерів є кошти для торгівлі великими обсягами криптовалют. Більшість з них, як правило, не виходять за планку в 1000-2000 доларів. Тим часом, деякі біржі пропонують своїм клієнтам можливість так званої “маржинальної” торгівлі, при якій операції здійснюються з позиковими засобами самої біржі.

Що таке маржинальна торгівля на криптовалютній біржі?

Біржа криптовалют з кредитним плечем  – відносно рідкісне явище на ринку цифрових грошей. Пов’язано це з тим, що дані активи з’явилися недавно і перебувають ще на початковій стадії розвитку.

Кредитним плечем називають обсяг позикових активів, наданих біржею  клієнтам для проведення операцій.

Іншими словами вони додають до угоди користувача частину власного капіталу, дозволяючи останньому істотно збільшити кількість проведених фінансових операцій і, відповідно – величину прибутку. Затребуваність даної послуги пояснюється тим, що більшість користувачів мають невеликі депозити, яких, звичайно ж, недостатньо для отримання значного прибутку.

Принципи здійснення операцій із залученням кредитних коштів  досить прості. Допустимо, деякий користувач має на своєму рахунку 200 доларів, а діючий курс монети дорівнює 0,2 долара. Без позики можна купити 1000 монет. Тепер припустимо, що після придбання активу, його вартість зросла до 0,25 $. Відповідно, прибуток трейдера складе 0,25 $ * 1000 – 200 $ = 50 $.

А, якби операція відбувалася з використанням кредитного плеча, припустимо, 1: 3 – середнє значення, яке пропонують криптовалютні біржі з кредитним плечем, користувач зміг би придбати на суму 600 доларів вже 3000 монет. Після збільшення ціни до 0,25 $, він продав би їх, отримавши 0,25 $ * 3000 – 200 $ (власні кошти) – 400 $ (позикові кошти) = 150 $, тобто в три рази більше.

Переваги

Явна перевага угод із залученням позикових грошей – істотне збільшення можливого прибутку, і чим більший леверидж, тим більший профіт може отримати трейдер.

Біржі, як правило, надають позики в межах суми, на яку було поповнено баланс. Так вони застраховують себе від фінансових втрат, у разі падіння котирувань.

Досвідчені трейдери вважають за краще при трейдингу з позиковими криптовалютами здійснювати короткострокові угоди, продаючи свої монети при мінімальних позитивних змінах ціни. Так вони збільшують оборот, а, відповідно, і прибуток при мінімальних ризиках для себе.

Топ 3 надійні біржі криптовалют з кредитним плечем:

Remsen 

Біржа Remsen заснована у вересні 2014 року, Remsen – це біржа, на якій трейдери можуть торгувати всіма популярними фінансовими інструментами, такими як криптовалюта, форекс, CFD.  Remsen пропонує всім своїм клієнтам можливості маржинальної торгівлі з використанням кредитного плеча.

Переваги  Remsen:

  • Просте створення аккаунта. Для цього не потрібно надавати багато даних.
  • Унікальна програма маржинальної торгівлі.  Remsen пропонує кредитне плече до 1:50, що є свого роду рекордом у цій сфері. Більшість платформ пропонують левередж не більше 1:3.
  • Велика кількість ордерів. Крім класичних ринкових і лімітних, користувачі, можуть використовувати відкладені заявки на обмеження ризиків, та взяття прибутку, а також використання трейлінг-стопу.
  • Величезний вибір інструментів для аналізу, що надаються відомим онлайн терміналом Mobius Trader 7.
  • Низькі комісії. В середньому комісія складає 0,1% від суми.
  • Біржа за час свого існування зарекомендувала себе,  цілком надійною і прибутковою.

BitMEX

BitMEX – один з великих учасників ринку криптовалют. З моменту створення в 2014 році біржа пройшла становлення, перетворившись з банального обмінного пункту в повноцінну криптобіржу з широким функціоналом.

На ресурсі укладаються контракти Futures, що дозволяють здійснювати операції з кредитним плечем приблизно – 1:100. При цьому торгуються лише 10 криптоактивів. Відсоток комісійного збору залежить від величини кредиту та загальної суми контракту. В середньому він складає 0,25% від суми за традиційними ф’ючерсами.

CEX.IO

CEX.IO – ще одна з небагатьох бірж, на базі якої доступні маржинальні угоди. В якості криптоактивів для подібних операцій клієнти біржі можуть вибирати найпопулярніші валютні пари:

BTC / USD;
BTC / EUR;
ETH / BTC.
Решта валюти для покупки в кредит поки не доступні, однак керівництво проекту обіцяє найближчим часом розширити номенклатуру. CEX.IO в даний час пропонує леверидж  1: 2 або 1: 3. Однією з особливостей ресурсу є те, що в якості позичальників виступають інші учасники, які мають достатню кількість вільних грошей на балансі. Саме цим і пояснюється такий малий розмір кредитування. У той же час, за використання такого кредиту не стягуються величезні комісійні. Ставка складає в середньому всього близько 2%.

Висновок

Ось вони, основні 3 біржі криптовалют з кредитним плечем, які ми перевірили і можемо сміливо рекомендувати використовувати кожному. Вибір за вами, можна почати з однієї біржі або відразу на декількох, адже кожна з них має свої плюси.

Рейтинг
Поділитися: