торгувати

Що потрібно зробити перед тим, як почати торгувати

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, що вам в обов’язковому порядку потрібно зробити перед тим, як почати торгувати.

Для початку відразу скажу – не поспішайте кидатися в бій! Відкривайте реальний рахунок, але НЕ торгуйте. В такому випадку у вас з’явиться можливість стежити за ринком в режимі реального часу, аналізувати графіки, на всі 100% використовувати функціонал торгового терміналу, але при цьому не ризикувати своїми грошима.

На наступному етапі ви повинні чітко вирішити для себе, скільки часу ви зможете витрачати на торгівлю. Ви хочете торгувати весь день або ви хочете поєднувати трейдинг з роботою? Це дуже важливо, тому що саме від того, скільки часу ви зможете присвячувати трейдингу, буде залежати ваш торговий стиль.

Якщо у вас є можливість присвячувати трейдингу весь день, то вам цілком може підійти внутрішньо денний трейдинг. Якщо збираєтеся поєднувати трейдинг з основною роботою, то в першу чергу придивляйтеся до середньострокового трейдингу або інвестування.

Після того, як визначитеся зі стилем торгівлі, подумайте про суму, яку ви зможете без особливих проблем виділити для торгівлі.

Наступний етап – вибір інструментів для торгівлі. Тут я рекомендую вам не розпорошуватися. Зупиніться на деяких найбільш ліквідних інструментах. Постійно дивіться на те, як рухається ціна, де і коли з’являються обсяги. Вчіться пов’язувати поточні зміни ціни з тими подіями, які відбувалися на інструменті раніше. Ваше завдання – знайти повторювані моделі. На основі цих моделей розробити торгову стратегію з чіткими критеріями для відкриття і закриття торгових позицій.

Після цього починайте торгувати невеликим обсягом. Зараз, на початковому етапі розвитку, найголовніше для вас – навчитися торгувати.

Торгуйте обережно, отримуйте досвід і напрацьовуйте дисципліну.

Не впадайте у відчай, якщо в перший час у вас нічого не буде виходити. Згодом розуміння ринку значно покращиться, а угоди стануть більш обґрунтованими.

Нагадуємо, що ми писали Інтернет-трейдинг. Як і скільки заробляють з його допомогою?

Поділитися: