Як почати торгувати на валютному ринку?

Як почати торгувати на валютному ринку?

Деякі люди навіть уявлення не мають, як почати торгувати на валютному ринку. Хоча, насправді в цьому немає нічого складного. Просто склався певний стереотип, що трейдинг це для багатих, що звичайна людина ніколи не зможе займатися торгівлею. Нижче я приведу покрокову інструкцію, яка розіб’є цей стереотип на дрібні шматочки! Будь-яка людина здатна не тільки спробувати свої сили, але і заробити хороші гроші!

Щоб отримати бажане, потрібно докласти зусиль. Навчитися прибутково торгувати – непросто, буває, що на це йдуть цілі роки! Так, це не помилка! Але якщо ви навчитеся, вважайте, що зможете робити гроші з повітря.

Перш за все, вам необхідно отримати знання і досвід. Це 2 визначальні чинники для досягнення успіху. Можу з упевненістю сказати, що без цих складових неможливо стабільно торгувати. Всю свою увагу, зусилля сконцентруйте саме в цих напрямках. Тепер давайте докладніше.

Як почати торгувати на форекс? Інструкція.

  • Дійте! Почніть діяти, а не шукайте відмовки. Отримайте початкові знання. Інформації в наш час досить. Якщо ви читаєте цю статтю, значить, інтернет у вас є, він вам стане в нагоді! Читайте книги успішних трейдерів, це допоможе перейняти їх досвід.

Є блоги, на яких можна знайти багато корисного. Читаєте наш блог. На самому початку важливо зрозуміти суть трейдингу, розібрати перші питання, щоб вони вас не мучили.

Невеликий висновок: читайте книги, блоги трейдерів. Це дасть можливість отримати початкові знання.

  • Вам потрібен хоч якийсь досвід торгівлі, тому що в книгах буде говоритися про речі не завжди зрозумілі. Щоб розібратися в тому, що написано, потрібно хоча б трохи поторгувати, відчути, як це відбувається. Для цього відкрийте рахунок на фінансовій біржі, рекомендую відкривати в Remsen або вибирайте компанію з рейтингу. Подивіться на графіки, зрозумійте, як рухаються ціни, поспостерігайте і придивіться. Як звикнете, можете покласти гривень 1000 (близько 40 $), цього цілком достатньо для отримання початкового досвіду. Важливо: виділяйте чималі гроші для торгівлі тільки тоді, коли будете впевнені в результатах!

Не намагайтеся відразу заробити, головне зрозуміти, як відбувається весь процес трейдингу. Відчути на собі емоції. Навчіться укладати угоди, запам’ятайте розташування кнопок і т.д.

Загалом, як почати торгувати на форекс, можна було б описати цими двома пунктами, але наступна інформація стане вам у пригоді.

  • Заведіть торговий журнал. Запам’ятати все, що ви робите досить складно, тому набагато простіше записувати. Фіксуйте ваші угоди, починаючи з найпершої, це повинно стати звичкою.

Потім ви зможете «озирнутися» назад і зрозуміти, як поліпшити вашу торгівлю. Повірте, торговий щоденник істотно скорочує шлях до успішного трейдингу.

  • Вчіться торгувати системно. Це найпростіший шлях для досягнення результату. Потрібно тестувати різні методи аналізу, шукати «свою» систему. Це дозволить з самого початку мати якийсь план, а не відкривати угоди навмання.
  • Розробіть власну стратегію. Коли у вас буде невеликий досвід, займіться розробкою власної стратегії, яка підійде саме вам. Можливо, ви знайдете її до цього часу, або захочете просто переробити іншу. Головне, визначте для себе спосіб торгівлі і беззаперечно дотримуватися його. Звичайно, попередньо переконавшись в його прибутковості.
  • Працюйте над собою і своїми емоціями. Будьте професіоналом, прагніть до цього! Як почати торгувати на форекс ви вже знаєте, тепер потрібно бути одним з кращих, це непросто. Знаходьте мотивацію для роботи і не робіть помилок, тоді успіх не змусить себе довго чекати!

Кожна людина може досягти будь-яких результатів! Головне вірити в себе і діяти, маленькими кроками рухатися в обраному напрямку. Нехай здається, що нічого не виходить, нехай будуть падіння і злети, все це пройде, коли ви досягнете бажаного. Озирнетеся і самі здивуєтеся, як швидко пролетів час, як швидко ви стали іншою людиною. Досягнення серйозних цілей змінює людину, робить її кращою, сильнішою. Ви будете заздрити самому собі і пишатися!

Нагадуємо, що ми раніше писали

4 поради трейдерам від Білла Вільямса

Поділитися: