Головні переваги в професії трейдер

Головні переваги в професії трейдер

Кожен з нас хоча б раз замислювався над ідеальною професією і уявляв собі ідеальні умови роботи. Але, починаючи замислюватися про банальні речі і бажаннях, ми себе ставимо під думкою, що такої професії насправді не існує.

Невже немає такої професії, яка не змогла б об’єднати в собі хоча б найпростіших 5 пунктів:

  • Висока заробітна платня;
  • Цікава і креативна робота;
  • Вільний робочий графік;
  • Відсутність прив’язки до місця;
  • Відсутність начальника.

Ви будете здивовані, але така професія існує! Робота трейдером об’єднує в собі всі вище перелічені пункти і дає ще більшу незалежність і свободу. Трейдер біржового ринку заробляє тим, що купує і продає активи, а на різниці отримує прибуток.

Плюси кар’єри трейдера


Проаналізувавши діяльність даної професії, ми виділили 4 найважливіші переваги в роботі трейдером:

  • Будь-яка людина може бути трейдером.

Двері в цю сферу відкриті абсолютно всім, незалежно від наявності досвіду або профільної освіти. Хоча, навчатися потрібно буде трейдингу, тому що область для багатьох нова, потрібно навчитися аналізувати ринок за допомогою різноманітних методів аналізу.

  • Відсутність прив’язки до місця і часу.

Професія трейдера не вимагає від трейдера знаходитися в офісі. Справжній професіонал не залежить від певного місця, він може спокійно працювати з будь-якого куточка світу, де є доступ до інтеренет. Робочий час трейдер також може вибирати і торгувати не всю торговельну сесію, а будь-який її період.

  • Необмежений заробіток.

Трейдер може забрати з ринку рівно стільки, скільки він зможе осилити. Все залежить тільки від самого трейдера. Вплинути на рівень заробітку може навик роботи в сфері трейдингу, ситуація на ринку та психологічна витривалість. Основне в даній сфері – це дотримання правил трейдингу.

  • “Я начальник”.

Перевагою роботи трейдером також є відсутність начальника – ніхто не стоїть над душею, не контролює і нічого не вимагає. З одного боку – це прекрасно, а з іншого – тепер вся відповідальність за роботу і фінансове становище лежить тільки на трейдера. Весь робочий процес, торговий план і рішення приймаються і організовуються трейдером самостійно.

Перший крок

Найшвидший шлях спробувати професію трейдера на практиці – це віртуальна торгівля – укладання угод в демо режимі. Не завадить також прочитати книги і пройти навчання.

Щоб досягти великого успіху у сфері трейдингу, зовсім не обов’язково мати диплом Гарварду або науковий ступінь – багато процвітаючих трейдерів так і не закінчили університет.

Навчальний процес здійснюється з використанням демо-рахунків, на базі доступного програмного забезпечення. Викладач щодня контактує з учнем і має можливість контролювати процес засвоєння знань.

Трейдеру необхідно бути цілеспрямованим, стресостійким, відповідальним, організованим і самостійною людиною. Всі ці якості дадуть можливість отримувати бажаний дохід від торгівлі і стати кращим серед кращих трейдерів.

Нагадуємо, що ми раніше писали Все вище і вище. Bitcoin подорожчав майже до $ 9400

Поділитися: