Трейдинг для початківців

Курс навчання торгівлі на фінансових ринках

трейдинг для початківців

Ефективна методика навчання трейдингу

Від теорії до практики за 5 днів

Прибуткові стратегії та сигнали

Додатково до курсу абсолютно безкоштовно

Кращий спосіб дізнатися про ринки

Щоб почати успішно торгувати на них

Безкоштовний підготовчий урок

Щоб спробувати себе на фінансових ринках

Для кого цей курс?

Курс підійде початківцям трейдерам, які хочуть отримати власну прибуткову стратегію. Начання торгівлі відбувається з нуля і до повного розуміння ринку

Программа курсу:

1 урок

Різноманітність фінансових ринків. Стилі торгових стратегій: скальпінг, довготривалі, хеджування. Отримання прибутку на зростанні або зниженні.

2 урок

Аналіз графіків і пошук моделей розвороту, а також продовження тенденції. Японські свічки. У програмі курсу представлені як прості, так і складні патерни. 

3 урок

Торгівля за допомогою індикаторів Moving Averages (ковзаючі середні), DMI (система спрямованого руху), Stochastic Oscillator, а також MACD.

4 урок

Формування торгового плану та дотримання мані-менеджменту. 

5 урок

Психологія інтернет-трейдингу. Перехід з торгівлі на демо-рахунку на реальний фінансовий ринок. Топ-10 помилок починаючого трейдера. Розбираємо результат угод, відкритих на попередньому занятті. Знаходимо нові торгові сигнали.

Ведучі навчального проекту

Іванна

Іванна

Трейдер, експерт Фінансового ринку

Одна з кращих наставників по трейдингу. Успішний трейдер протягом 5 років,
багато сотень учнів стали успішними трейдерами.

Євген

Євген

Наставник, трейдер

Експерт по фондовому та крипто ринку. Досвід торгівлі на фінансових ринках – 4 роки. Розробив власні прибуткові торгові стратегії.

denis3

Денис

Експерт з навчання трейдингу

Безліч прибуткових торгових стратегій. Успішно торгує на валютному ринку більше 3 років. Підготував більше 500 успішних трейдерів.

Тільки на цьому курсі

  • Сформуєте комплексне розуміння роботи на ринку, отримаєте готові торгові стратегії, доступ до каналу сигналів, підтримку наставника на початках.

  • Після навчання отримаєте алгоритм для торгівлі з правильним співвідношенням ризику і прибутку.

  • Зі старту навчання Ви входите до кола професійних успішних трейдерів.

  • Підтримку та наставництво авторів в рамках теми купленого курсу по Viber або електронною поштою.

  • Ви будете почувати себе впевнено, незалежно від того, як буде вести себе ринок, тому що визначите комфортний для себе стиль торгівлі.

Гарантія повернення коштів

Якщо протягом 3 днів з моменту оплати, Ви з будь-якої причини вирішите, що курс Вам не підходить - ми зобов'язуємося повернути Вам гроші в повному обсязі.

Відгуки учнів

Часті запитання

З досвіду наших учнів, навіть ті, чий рівень до навчання в програмі дорівнював нулю - досягали бажаних результатів. Наша команда спеціалістів дає багато простих рішень в навчанні для новачків, тому, у Вас все вийде.

Програма побудована таким чином, що з цими знаннями впорається кожен. У процесі навчання ви отримаєте покрокові інструкції і прості інструменти, які зможете відразу ж застосувати в своїй торгівлі.

Це не означає, що все буде просто. Але при бажанні і відповідальному підході до навчання, у Вас все вийде.

Навчання трейдингу у практикуючих трейдерів давно довело свою ефективність. Читання книг, безкоштовні семінари, тестова торгівля залишають краплі знань, але вони, як правило, уривчасті. Трейдери, які спробували торгівлю на біржі без знань, часто шкодують про це, і, втративши частину коштів, починають навчатися з азів.
Правильна методика навчання передбачає виклад нової інформації від простого до складного, структуруючи її, чергуючи теоретичні заняття з практикою торгівлі. Практикуючі трейдери, аналітики, фахівці StocX готують для Вас найважливішу інформацію, яку вони використовують у трейдингу самі, як то кажуть, "без води". З нами Ви застосуєте знання на практиці і будете відчувати впевненість у біржовій торгівлі.

У Вас завжди є вибір. Ми повернемо Вам гроші за курс або порекомендуємо рівень навчання вище, якщо після 1-го заняття Ви скажете, що даний курс не відповідає Вашим очікуванням.

Результати трейдерів, які навчилися - різні. Трейдери, що дотримуються всіх правил, які вивчаються на курсах, в середньому заробляють від 5 і вище відсотків на місяць.

Переглянути інші курси по трейдингу