Трейдинг книги

Існує величезна кількість книг по трейдингу на форекс і фондових біржах. Відкриємо вам таємницю: більшість того, що стоїть на полицях книжкових магазинів написано бездарними теоретиками, які самі ніколи не торгували.

Хороших книг не так вже й багато, нижче ви можете скачати або прослухати дійсно хороші книги по трейдингу:

Е. Лефевр "Спогади біржового спекулянта"

трейдинг книги

Перша книга Спогади біржового спекулянта була видана в 1923 році і до цього дня відноситься до найбільш якісних книг з фінансової тематики. Дана книга являє собою біографію Джессі Лівермора, який вважається одним з кращих спекулянтів в історії. Ця книга ефективно вплинула на свідомість величезної кількості інвесторів. І вона до цих пір не втрачає своєї затребуваності і популярності в біржовий літературі. Вона оповідає нам про коливання попиту на ринку, а також психології покупця так, немов розповідається про якусь подію, що сталася нещодавно на фінансовому ринку. Тому, сумнівів в тому, що нею будуть цікавитися і вивчати її ще й в 21 столітті немає.

Е. Лефевр "Спогади біржового спекулянта" - Частина 1

Е. Лефевр "Спогади біржового спекулянта" - Частина 2

М. Дуглас "Зональний Трейдинг"

форекс книги

У книзі розкривається широкий погляд на всі складнощі, що виникають у людини, яка зіткнулася з фінансовими ринками. Коли приходить усвідомлення, що угода не обходиться консультацією і порадами брокерів, а придбання або збут є дуже складною операцією, що дає несподівані підсумки. Книга підводить нас до обгрунтованого психологічного підходу, що сприяє отриманню стійко сприятливих підсумків торгових угод. Автором не дається готова модель трейдингу, його мета полягає зовсім в іншому. Він прагне пояснити, як треба міркувати і думати, щоб стати ефективним трейдером.

Аудіокнига - М. Дуглас "Зональний Трейдинг"

Майкл Льюїс "Гра на пониження"

трейдинг книги

Книга журналіста Майкла Льюїса оповідає про чотирьох трейдерів, які переграли великі банки і заробили на світовій фінансовій кризі 2007-2009 років.
Автора зацікавили загадкові і безперервно зростаючі збитки на ринку іпотечного кредитування, які несли великі банки з Уолл-стріт. В атмосфері повного краху і хаосу відбувалися особисті трагедії: найкращі, найяскравіші і вже точно самі егоїстичні на світлі співробітники стали масово накладати на себе руки.
Хтось повинен був зламати цю систему! Кілька трейдерів, які практично нічого не знали про облігації та іпотеки, зробили це і заробили мільярди доларів. Як? Вони змогли побачити те, чого не змогли розгледіти навіть експерти. Історія їхнього успіху, захоплююча як детектив, читається на одному диханні.

Майкл Льюїс "Гра на пониження" - Частина 1

Майкл Льюїс "Гра на пониження" - Частина 2