Про життя та трейдинг

Про життя та трейдинг

«Я вже старий, щоб займатися цим» – таку фразу я чую дуже часто. І це стосується не тільки трейдингу, а й життя в цілому.

Молодість – це можливістю бути більш активним, швидше сприймати нову інформацію, швидше засвоювати принципи роботи з різними програмами і т.д. Здається, що саме молодість з усіма цими характеристиками дає можливість досягти якихось неймовірних результатів.

Але, на подив, успіх зовсім не залежить від цього.

Будь-яка людина в будь-якому віці може досягти приголомшливих результатів, якщо йому буде цікава та справа, якою він займається.

Успіх залежить від бажання, від прагнення, від терпіння. Вік – це не обмеження. Тому мені завжди прикро, коли хтось говорить «Я це не зможу» або «Куди мені вже?».

Багато відомих людей досягли приголомшливих висот, здійснювали неймовірні досягнення, ставали мільйонерами і т.д. тільки після 40 років. Не вірите?

Факти

  • Мікеланджело створив свої найвидатніші шедеври у віці 80 років.
  • Ісаак Ньютон ще в 85 років був зайнятий невтомною діяльністю.
  • Сократ тільки у віці 70 років навчився грати на багатьох музичних інструментах і опанував це мистецтво досконало.
  • Лев Толстой в 83 роки управлявся на полі з косою так, що його не могли наздогнати молоді косарі. У цьому віці він катався на ковзанах, їздив на велосипеді, скакав на коні і присідав на одній нозі більше 40 разів.
  • Поет Беранже працював до 77 років, Віктор Гюго – до 83; академік Іван Павлов – до 87; знаменитий композитор і диригент Ігор Стравінський – до 88; давньогрецький драматург Софокл – до 90, Бернард Шоу – до 94 років.
  • 88-річна мешканка Швейцарії Андреа Ноттбек, все життя мріяла літати, лише у 88 років пішла на курси дельтапланеристів. Інструктор стверджував, що ніколи у нього не було такої здатної і старанної учениці.
  • У свої 97 років Олександр Розенталь (найстаріший гірськолижник в світі) 2-3 рази на тиждень ходить на тренування і катається на гірських лижах.
  • У 98 років рекордсмен довголіття серед марафонців грек Д. Іорданідіс здолав трасу в 42 кілометри 195 метрів за 7 годин 40 хвилин.
  • У 99 років японець Тейічі Івараші в черговий раз підкорив Фудзіяму. З тих пір як йому виповнилося 75 років, він щороку підіймається на найвищу гору Японії.

«Немає такої хвороби – старість, а є тільки невірні психологічні установки. Всі найбільші бар’єри і перешкоди в нашому житті знаходяться всередині нас. Наша душа, наші внутрішні сили не мають віку ».

Не так давно вчені оприлюднили сенсаційне відкриття. Людський мозок розвивається не до 25-30 років, як вважалося раніше, а до 50 років. Більш того, якщо людина продовжує займатися активною розумовою діяльністю, то старіння мозку майже не відбувається.

Так, ніхто з нас не буде жити вічно, але, поки ми тут, не потрібно втрачати час на обдумування того, що могло колись статися, але не сталося, чи переживати з приводу того, що ще може трапитися.

Дійте, пробуйте щось нове, живіть і розвивайтеся.

Наш вік відбивається лише на нашому фізичному тілі, але фізичне тіло – це не ми. Ми – це те, що знаходиться всередині нас.

Нагадуємо, що ми раніше писали Якою повинна бути торгова стратегія

Рейтинг
Поділитися: