трейдинг

Ви вирішуєте, як і де управляти фінансами

Торгуючи на біржах, ви отримуєте можливість заробляти практично без обмежень. Ми розробили різні види навчання для новачків, а для професіоналів підібрали кращі біржі. Для того, щоб вам було максимально комфортно і зручно заробляти.

трейдинг

Для зайнятих або початківців

Торгуйте разом з персональним помічником, беріть кращі торгові ідеї і сигнали. Або створіть криптопортфель і спостерігайте за зростанням прибутковості.

трейдер

Для досвідчених трейдерів

Вибирайте найприбутковіші інструменти і стратегії, торгуйте в команді з такими ж успішними трейдерами як ви. Приймайте участь в майстер-класах по трейдингу.

Виберіть біржу

Ми працюємо тільки з самими надійними і перевіреними біржами

remsen

Remsen

Біржа Remsen була зареєстрована в 2014 році. Є можливість використовувати кредитне плече для торгівлі криптовалютою. Тобто для клієнтів з невеликими депозитами є можливість управляти капіталом, в 100 разів більший ніж власний депозит.

Windsor Brokers

Заснована в 1988 році, WB є одним з найстаріших брокерів в регіоні. Коефіцієнт достатності капіталу становить 56%, що в 7 разів перевищує нормативні вимоги. Прозорість, етична практика і людська підтримка є основою.

binance

Binance

Біржа криптовалют, яка з'явилася в 2017 році, але не дивлячись на це, дуже сильно виросла за короткий проміжок часу. На даний момент займає лідируючі позиції в рейтингах по добовому обсягу торгів.

Не знайшли те, що вам потрібно?