успіху

Кращі трейдери. Шлях до успіху

Історії успіху учасників фінансового ринку привертають увагу користувачів – комерсанти зуміли сколотити багатомільйонні статки, укладаючи угоди на фінансовій біржі. Імена успішних трейдерів на слуху у широкої аудиторії користувачів. Шанс отримати величезний прибуток на операціях купівлі-продажу є у кожного учасника ринку. Кращі трейдери своєю роботою демонструють, що отримувати з операцій на біржі можна значні суми грошей, якщо застосовувати ефективну стратегію торгівлі.

Шлях до успіху


Секрет прибуткової торгівлі базується на кількох важливих складових – хороша теоретична підготовка, цінний досвід торгівлі, якісне програмне забезпечення, договір на посередницькі послуги з надійним брокером. До цього потрібно додати грамотне управління капіталом і ризиками, аналітичні здібності і вміння правильно прогнозувати поведінку тренда на різних часових дистанціях. Кращі трейдери  прийшли до успіху не відразу – отриманням колосальних прибутків передувала кропітка праця. Найвідоміші учасники ринку, які заробили на угодах мільйони доларів:

  • Джордж Сорос – найбільш успішні торги принесли трейдеру понад мільярд доларів. Джордж підпорядкував собі британський фунт. Щорічно витрачає 300 мільйонів доларів на благодійність.
  • Енді Крігер – отримав прибуток на переоцінці новозеландського долара. Після Чорної п’ятниці ніхто не поспішав купувати долар США, інші валюти були сильно переоцінені. Крігер зайшов великим об’ємом, відкрив ордер на продаж і став мільйонером.
  • Джим Чанос – «ведмідь» Форекс ринку, почав кар’єру як фінансовий аналітик. Заробив мільярди доларів на прогнозуванні банкрутства великих компаній і вигідній торгівлі індексами акцій.
  • Стенлі Дракенміллер – розбагатів на подвійній операції по одній валюті. Після падіння Берлінської стіни уклав перші угоди на Форекс, збільшив капітал на мільярд доларів, підняв цінність німецької марки на валютній біржі.
  • Лео Меламед – змінив техніку роботи на Форекс ринку, вніс актуальні зміни в суть процесу торгівлі. Вважається одним з кращих трейдрів. 

Успіх на біржі прийшов до відомим трейдерів не випадково – трейдери зуміли грамотно спрогнозувати розвиток ринку в конкретній ситуації, реалізувати власну стратегію і отримати на угодах колосальний прибуток. Історія їхнього успіху показує, що на фінансовому ринку можна заробляти і отримувати високий прибуток.

У чому секрет успішної торгівлі


Ухвалення правильного рішення на основі чіткої аналітики і прогнозу – основний принцип, якого слід дотримуватися в роботі на біржі. Кращі трейдери діють сміливо,  угоди укладають обгрунтовано. Щоб торгувати в плюс, потрібно дотримуватися простих правил:

  • Використовувати аналітичні методи вивчення ринку.
  • Розпоряджатися капіталом з урахуванням ймовірного ризику.
  • Відкривати ордера з фіксованим прибутком, збитком.
  • Не допускати впливу емоцій на прийняття рішень.
  • Генерувати прибуток, примножуючи отриманий дохід.

Насправді, ціна на ринку може зробити дві речі, ціна може зрости або знизитися. Дивно, але трейдери надто ускладнюють це, і розроблена ціла індустрія, щоб обдурити вас і змусити думати, що торгівля складна. Таким чином, “ключ” полягає в тому, щоб мати стратегію і впевненість в системі, яка буде застосована до будь-якого ринку, на будь-якому періоді в будь-який момент в майбутньому. Ви повинні провести аналіз на ціновому графіку, тому що, якщо очікується ціновий рух, то ви зможете отримати на цьому прибуток. Це дійсно дуже логічно і просто.

 Ваші ринкові підходи повинні бути логічні й прості. Як я і  сказала, ціна тільки рухаються вгору або вниз, так що не варто робити аналіз і торгівлю складнішою, ніж вона повинна бути.

Фактично торгівля включає все: розміщення стоп-ордерів, ціна входу, цілі по прибутку, емоційні сплески, невпевненість в собі і т.д. Торговий метод насправді – це лише одна частина, тому не намагайтеся знайти “Святу чашу Грааля”, так як я вас запевняю, що її не існує.

Якщо ви можете навчитися читати цінову дію, визначати ключові рівні на діаграмах і розуміти загальну тенденцію ринку, то ви вже знаходитеся на шляху до лав найкращих. 

Нагадуємо, що ми раніше писали Як займатися саморозвитком і не втрачати віру в себе

Поділитися: