Відгуки реальних людей про StocX

19 комментариев к “відгуки”

 1. Не бросает клиентов после обучения. Приятно, что после окончания крипто курсов компания стокикс не бросает клиентов и советует где лучше торговать.

 2. фондовий ринок – це шанс нарешті почати добре заробляти, адже у вас в руках буде затребувана професія. Особисто мені це вдалося.

 3. в офисе дружеская атмосфера. В 2016 году проходил в них тренинг cash flow (кешфлоу). Было очень интересно)) Не против снова пройти. Рекомендую!

 4. Мене звати Стародуб Саша. Студентом я їздив працювати в Америку за програмою обміну. Після повернення студентам зі знанням англійської мови надійшла пропозиція про роботу. Я радий, що мені вдалося влаштуватися в таку серйозну компанію, рости і розвиватись в сфері фінансових ринків, а також удосконалювати свої мовні навички.

 5. проходил обучение трейдингу stocx

  Ну что сказать … обучение серьезное. Я брал индивидуальный пакет. Перед ними был в других – не айс. Здесь доступно объяснили что к чему. Уже 3 года интересуюсь финрынками – после stocx начал потихоньку зарабатывать

 6. быстро и качественно обучают трейдингу
  Как ни парадоксально, но для обеспеченной жизни и хорошей работы мне больше дали курсы трейдинга стокс, чем вуз, на который было потрачено 5 лет жизни. Задумайтесь!

 7. Супер компанія, прекрасний колектив, подання знань на вищому рівні, та респект і дуже велике дякую, за надання можливості відкрити для себе нового, та досить перспективного виду фінансових прибутків! Дякую!

  Дуже хочу добавити ще один відгук, дуже позитивний, а саме подякувати моєму викладачу Марті Віталіївні!!! Неймовірно висока професійність, знання справи, напрочуд майстерне викладання, а головне вміє донести та відкрити основний напрямок, знання якого відкривають нові перспективи, та можливості створення для себе додаткових доходів. Побільше б таких працівників, які душею вболівають за компанію, то я впевнений, що наша Держава, та люди в цій Державі, були б самим заможними на Планеті! Респект, та оцінка 10 з 10 ( десяти ) Це говорить про високий рівень компанії, та приносить велике духовне задоволення. Ще раз дякую компанії, за такого висококваліфікованого працівника, та особливе дякую Марті! І підтверджую слова нижче сказані, що компанії можна довіряти! Дякую.

 8. Чудова компанія, мені повезло проходити тут навчання, було дуже цікаво,а головне що зразу все показували на практиці. Після навчання підтримують звязок з трейдерами, аналізують торгівлю.

 9. Комнанія👍🏻👍🏻👍🏻,навчать на вищому рівні трейдінгу,ставлення до клієнтів відмінне😉підтримують зв’язок після навчання і якщо виникають якісь питання завжди допоможуть 📝

 10. Виталя

  Когда пришел в офис я был полный ноль в торговле на форекс. Хочется отметить тренеров и их направленность на успешный результат. Сейчас я уже достаточно хорошо торгую. Спасибо стокикс. Виталя

 11. Сьогодні отримала свій сертифікат, який виграла у конкурсі, плюс отримала хорошу консультацію. Так як я не дуже компетентна у криптовалютах та взагалі боялась братись за них і не знала що це та з чим його їдять, піля розмови з “консультатном” Тарасом з радістю спробую себе у цьому. Дуже всім вдячна що ви надихаєте людей не боятись і осоювати зовсім нове та незнайоме для них. Дуже задовлена. Рекомендую!!!

 12. Освоювати нову інформацію це завжди важливо, особливо якщо вона стосується грошей, Марту Віталіївну, з якою ми проходили навчання дійсно вважаю висококваліфікованим спеціалістом в своїй галузі та рекомендую всім бажаючим примножити власний капітал пройти навчання в компанії StocX! Завдяки компанії та Марті Віталіївні маю ще одне джерело надходження коштів, що дозволяє мені займатися саморозвитком та своренням нових методів доходу!

 13. форекс підготовка на 5+
  Проходити навчання  було цікаво. Також жирний плюс консультанттам вони допоможуть завжди і відповідають на купу питань від початківців.

 14. stocx на відміну від інших навчальних проектів не кидає своїх учнів після закінчення курсу по трейдингу. По-перше вони підказують де краще торгувати, працевлаштовують у себе бажаючих, а при появі нових корисних проектів повідомляють всіх.

 15. Мене звати Микола, я працюю в STocX на посаді менеджер по управлінню рах (трейдер). . У нас молодий і згуртований колектив, лояльне керівництво, а найголовніше – моя робота приносить мені купу задоволення.

 16. Всім привіт! Мене звуть Катя, вирішила поділитися враженнями після форекс навчання в stocx. Про ринки чула давно, але не знала, що у нас у Львові є офіс, який навчає торгувати і заробляти на фінасових ринках. Навчання доступне, зрозуміле, дуже сподобався підхід індивідуально до кожного. Було розібрано дуже багато стратегій і тактик, які я з успіхом застосовую. Офіс постійно проводить тренінги для своїх клієнтів, планую відвідувати і іншим так само рекомендую!

 17. Вище рівня навчальних курсів з ынтернет трейдингу, ніж в стокікс я не зустрічала. Мені пощастило пройти навчання саме у них.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.