Інструкція, як купити біткоін

Біткоін “гучно увійшов на Уолл-стріт”, написав Bloomberg після того, як на біржі Чикаго “CBOE” почалися торги ф’ючерсами на популярну криптовалюту. Біткоіновий мільярдер Кемерон Уінклвосс передбачив, що курс може вирости в 20 разів. І хоча аналітики як і раніше вказують на небезпечну волатильність і нестабільність валюти, багато хто задумалися про покупку біткоіна. Для тих, хто вважає, що ще не пізно вкласти в криптовалюту і не планує грати на біржі, StocX склали інструкцію, як купити біткоін.

Cтворення гаманця

Як купити біткоін

В першу чергу треба зареєструвати онлайн-гаманець, де ви будете зберігати біткоін. Одні з найпопулярніших –Blockchain.com, Coinbase.com, Dexly.pro. Після реєстрації потрібно налаштувати систему захисту гаманця, прив’язавши до нього пошту і номер телефону. В цьому випадку, навіть якщо хтось вкраде у вас пароль, він, швидше за все, не зможе потрапити в гаманець: для входу йому треба буде перейти по посиланню в електронній пошті та / або ввести код, отриманий по смс.

Гаманці пропонують клієнтам інструмент відновлення доступу через секретну фразу – 12 випадково згенерованих сайтом слів, які потрібно виписати на папірець і зберігати в захищеному місці. Після реєстрації гаманця можна використовувати його номер для отримання біткоінів. У самому гаманці торгувати ви не можете, він використовується тільки для зберігання і передачі валюти. Винятком є окремі біржі-гаманці, які дозволяють конвертувати криптовалюту в звичайні гроші за допомогою простого інтерфейсу:

Де купити біткоіни

Найпростіший спосіб купити біткоіни – через обмінник. Найбільший агрегатор цих сервісів –  Bestchange.ru.

Для початку треба вибрати, яким способом ви хочете отримати біткоіни (за допомогою банківської карти, WebMoney, Qiwi і т.д.). Далі треба вибрати відповідний обмінник. Якщо ви збираєтеся придбати криптовалюту на 10 тисяч гривень, вам не підійде обмінник, де мінімальна сума угоди, наприклад, 30 тисяч гривень. У стовпці “резерв” зазначено максимальну кількість біткоінів, які є у обмінника.

Як купити біткоін

Найголовніший пункт – відгуки про обмінник в крайньому правому стовпчику. Перша цифра – це кількість скарг, друга – кількість позитивних відгуків. Варто вибирати обмінник без скарг і великою кількістю хороших відгуків.

Далі в обміннику після реєстрації ви вказуєте свої дані, номер картки і номер гаманця, на який вам переведуть біткоіни.

Курс біржовий і реальний

В обмінниках неможливо купити біткоіни за біржовим курсом. Як і долар в звичайних пунктах обміну валют, біткоін продається по курсу вище, а купується за курсом нижче біржового. Купуючи криптвовалюту на 20 тисяч гривень, треба бути готовим до того, що у вашому гаманці виявиться еквівалент суми в 16-18 тисяч гривень.

Потрібна допомога з першою купівлею біткоіна?

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і наші експерти вам допоможуть.

Перегляньте наші навчальні курси по криптовалютам.